Keď sa vonku začne pomaly stmievať a ochladzovať, číha na unavené telo veľa nástrah v podobe vírusov a baktérií. Začína to nenápadne, škrabaním v krku, zvýšenou teplotou, bolesťou hlavy, kašľom a nádchou. Signály prichádzajúcej choroby nie je radno podceňovať, je treba sa včas správne vyzbrojiť, lebo úspech praje pripraveným. Účinnou zbraňou je kolekcia SALOOS Nachladnutie & Imunita. Čo ju robí jedinečnou a prečo by ste jej mali páve teraz venovať pozornosť?

vyhrajte nad chripkou

 

Rýchla pomoc a výborná prevencia

Nová kolekcia Nachladnutie & Imunita zahŕňa – 100% prírodnú zmes éterických olejovprírodný airsprej na úľavu od prechladnutia, chrípky alebo virózy. Saloos receptom na pevné zdravie je účinná kombináciu čistých, 100% prírodných éterických olejov so silnými antivírusovými a antimikrobiálnymi a protizápalovými účinkami.

Je to ravintsara, eukalyptus, borovica, tymián, čajovník a ďalšie éterické oleje, ktoré napomáhajú rozpustiť hlien, vykašliavať a uľahčiť dýchanie. Majú veľmi priaznivý vplyv na imunitný systém a prispievajú k posilneniu obranyschopnosti v rizikovom období. Nie je to len prírodná prvá pomoc pri vypuknutí ochorenia, ale aj dôležitá prevencia.

Základom zmesi je éterický olej ravintsara, o ktorom je známe, že pomáha chrániť pred širokou škálou infekcií. Pôsobí proti kašľu, uvoľňuje nos a dodáva energiu. Svojou veľmi sviežou eukalyptovo-gáfrovou vôňou očisťuje a povzbudzuje. Získava sa destiláciou z listov stromu nazývaného  škoricovník gáfrový, pôvodom z Madagaskaru. Jeho hlavnými chemickými zložkami je min. obsah 45 - 55% 1,8 cineolu, monoterpény, estery a mnohé stopové zlúčeniny. V miestnom jazyku sa pre svoje univerzálne liečivé účinky nazýva aj "dobrý list".

 

Jedinečná 100% prírodná zmes éterických olejov a praktický airsprej

100% prírodná zmes éterických olejov vám už v pár kvapkách prečistí a prevonia vzduch v miestnosti, spríjemní saunovanie alebo kúpeľ. Môžete ju použiť do aromalampy, aromadifuzéru alebo si vytvoriť vlastnú masážnu zmes. Pre rýchle použitie vo vašej domácnosti, kancelárii alebo v ordinácii, vyskúšajte SALOOS prírodné airspreje. Vďaka praktickému baleniu s rozprašovačom ich môžete mať vždy po ruke.

 

tip na pouzitieSkvelý uvoľňujúci  masážny olej hrudníka si pripravíme z 50ml SALOOS mandľového oleja, kde prikvapkáme 10 kvapiek zo SALOOS zmesi éterických olejov Nachladnutie & Imunita.