Milujeme difúzovanie éterických olejov. Majú schopnosť čistiť vzduch od voľných radikálov, pomáhajú zmierniť sezónne nepohodlie, zvyšujú pozornosť alebo znižujú stres. Navyše úžasne voňajú a dokážu navodiť jedinečnú atmosféru. Nie ste si istí, ako ich nakombinovať? Rozhodli sme sa postupne pridávať recepty z najobľúbenejších éterických olejov  tak, aby spríjemnili chvíľky rodinnej pohody alebo zútulnili kanceláriu. Dotvorte atmosféru a relaxujte spolu so 100% prírodnými éterickými olejmi od SALOOS naturcosmetic, či už v trendovom difuzéri, klasickej aromalampe, alebo nadčasovom aroma šperku.

 

Nachladnutie

Keď prichádza nádcha a prechladnutie, je tu SALOOS. V takomto prípade je dôležité dýchať zvlhčený vzduch nasýtený kvapkami éterických olejov. Eukalyptus, zázvor, citrón a pomaranč majú silné  antiseptické a antibakteriálne vlastnosti, vďaka ktorým čistia, osviežujú vzduch a podporujú imunitu počas chrípkovej sezóny. Táto zmes sa dá využiť v domácnosti, kancelárii, aute alebo si ju noste všade zo sebou  napr. vo forme nosovej inhalačnej tyčinky.

recept prechladnutie 2 11 2021

 

Chrumkavá jeseň

Jeseň je známa ako čas zberu úrody, čas stretávania sa s priateľmi a rodinou a čas vychutnania si výdatného jedla, ktoré nás zahreje zvnútra aj zvonku. K jeseni patria korenisté, teplé vône a chute. Ak hľadáte sýty a chutný nápad na jesenné recepty, nechajte sa inšpirovať jedným z nich.

recept chrumkava jesenjpg

 

Tekvicový koláč

Recept na zmes, ktorá kričí: "Milujem jeseň už od prvého zahryznutia!", takou je kombinácia škorice, zázvoru, klinčeka a pomaranča s kvapkou kardamonu. Plná chuť jesene, ktorá určite povzbudí vaše zmysly, a aj chuťové poháriky.

recept tekvicovy kolac