Privoňajte si k starostlivo vyrábaným sadám najobľúbenejších éterických olejov SALOOS®. Prinášajú do vašich domovov to najlepšie z aromaterapie. 100% prírodné éterické oleje z celého sveta sú neoceniteľným zdrojom relaxácie, povzbudenia a celkovej vitality. 

Potešia atraktívnym prírodným balením s tipmi a návodmi, ale aj širokými možnosťami využitia. Sú pomocníkom na vytvorenie domácej pohody, ale aj originálnym darčekom na každú príležitosť.

 

Lepšie vnímanie vôní obohatí vaše zmyslové zážitky

Trénujte s nami svoj nos pre prinavrátenie čuchu po chorobe, nehode, alebo len tak pre radosť. Preniknite do sveta vôní s aromaterapeutickou sadou Čuchový tréning zloženej z výnimočných 100% prírodných éterických olejov. Precvičí vaše čuchové centrum, podporí dýchanie a zharmonizuje telo aj dušu. Môžete si ich naplno užiť tiež v aromalampe, difuzéry, kúpeli alebo masážnej zmesi. 

clanok sady eo 1

Pri Čuchovom tréningu si precvičíte nos s týmito 100% prírodnými éterikými olejmi: GerániumCitrónKlinčekEukalyptus a Mäta pieporná

 

S každým privoňaním precestujte celý svet

Doprajte si blahodárne účinky aromaterapie v pohodlí domova. Vybrané Kúzelné 100% prírodné éterické oleje z celého sveta oceníte ako pomocníkov v rôznych situáciách. Dodajú sviežosť a nezabudnuteľnú vôňu vášmu domovu, podporia celkovú psychickú pohodu, sústredenie a upokojujú po náročnom dni. Využite ich aj pri nevoľnosti alebo prechladnutí. 

clanok sady eo 2

V sade Kúzlo aromaterapie sa môžete tešiť na tieto 100% prírodné éterické oleje: EukalyptusČervený pomarančLemongrassMedovka s citronelou a Mäta pieporná.

 

Majte vždy všetko po ruke

Starostlivo zvolené pohotovostné 100% prírodné éterické oleje sú skvelými bojovníkmi pri prechladnutí, únave, nespavosti, bolestiach hlavy. Povzbudia, uľavia a sú tiež dôležitou prevenciou. Zaobstarajte si Prírodnú lekárničku s naujúčinnejčími a najobľúbenejšími vôňami pre vitalitu a príjemnú vôňu domova. 

clanok sady eo 3

V sade Domáca aroma lekárnička sa môžete tešiť na tieto 100% prírodné éterické oleje: EukalyptusLevanduľaTea-TreeCitrón Prechladnutie & Imunita.