fbpx
inhalator-rose-1
inhalator-rose-3
inhalator-rose-2

INALIA inhalačná tyčinka ROSE

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH7,99 €
Cena bez DPH: 6,66 €

Zdieľať

Jednosmerný lístok na ceste k zdraviu. Jedným dychom poskytuje všetky výhody éterických olejov umiestnených na bavlnenom knôte. Odolný a dokonale vzduchotesný, môže zostať doma alebo vkĺznuť do tašky, aby ste si mohli vychutnať všetky jeho výhody, nech ste kdekoľvek, medzi priateľmi, vo vlaku, autobuse, na nákupe...

Ak chcete lepšie dýchať, relaxovať alebo budovať svoju imunitu, môžete sa na neho dokonale spoľahnúť. Vyrobený z hliníka, ktorý lepšie a dlhšie uchováva éterické oleje na rozdiel od plastov.

inhalator rose navod

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.