fbpx
sanunovy-olej-eukalyptus

Saunový olej Eukalyptus

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH5,19 €
Cena bez DPH: 4,33 €
DPH: 0,87 €

Zdieľať

Zvoľte objem

S vôňou eukalyptu. Obsahuje 100% čistý éterický olej získaný z listov stromu eukalyptus globulus. Pri saunovaní napomáha prekrveniu pokožky, má tiež dezinfekčné účinky a priaznivo pôsobí pri dýchacích ťažkostiach.

Návod na použitie

Pred použitím v saune najprv rozmiešajte vo vode. Nikdy nelejte saunový olej priamo na horúcu saunovú pec. Sú vhodné do parnej aj fínskej sauny. Doporučené dávkovanie je 10ml saunového oleje na 1 liter vody. Litrové balenie oleja postačí na cca 100 litrov vody.

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.