fbpx
uv-ster-4
uv-ster-1
uv-ster-2
uv-ster-3
uv-ster-5
uv-ster-6

Germicídny UV sterilizátor B-369

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH80,00 €
Cena bez DPH: 66,67 €

Zdieľať

Germicídny UV sterilizátor - prístroj na dezinfekciu kovových a plastových nástrojov. UV svetlo dopadajúce na objekt vložený do sterilizátora takmer úplne, na 99,9% sterilizuje jeho povrch. Sterilizovaný predmet môže byť vyrobený z akéhokoľvek materiálu (sklo, plast, kov...), prístroj ho nepoškodí. Aj keď vysoko výkonný prístroj pracuje s elektromagnetickým žiarením s krátkou vlnovou dĺžkou (UV žiarením), jeho použitie so sebou neprináša žiadne zdravotné riziká. Vhodný aj na textilné COVID rúška a respirátory.

Vhodný do zariadení kozmetických, kaderníckych, tetovacích, manikúra a pedikúra.

 

Návod na použitie

Položte prístroj na vhodnú podložku (poličku, komodu...) tak, aby sa nešmýkal, nehýbal. Pripojte do elektrickej siete, následne ho zapnite. Akonáhle sa svetlo rozsvieti na modro, začína sa proces dezinfekcie. Počas dezinfekcie je možné kryt otvárať, vtedy sa svetlo vypne.

  • Čas dezinfekcie: 30 - 45 minút 
  • Objem: 4l
  • Rozmery: 40 x 32 x 15cm
  • Hmotnosť: 1kg

 

Technické parametre

  • Výkon 12W
  • Sieťové napätie: 220V /50/60 Hz

 

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.