fbpx

Filtračné kanvice

ČO BUDEM DNES PIŤ?

Odpovieme si, že najvhodnejšou je predsa čistá voda. Otázka znie, akú vodu máme piť. Vidiecke studne obsahujú veľa dusičnanov z polí, mechanických nečistôt a nadmerné množstvo baktérií a voda z našich vodovodných kohútikov je spravidla povrchová, upravovaná voda z riek a podzemná voda. Táto voda však presne nespĺňa pojem „čistá“. Je to zmes rozpustených minerálov, rôznych chemických látok, ťažkých kovov ako zvyškov zo starého rozvodného potrubia a aj chlóru, ktorý sa používa na čistenie vody. Najvhodnejšie je teda vodu z vodovodu prefiltrovať pomocou špeciálneho filtračného systému LAICA, čo významne zlepší jej chuť a kvalitu a taktiež všetkých jedál a nápojov z tejto vody pripravených.

Filtrovanie je cenovo veľmi efektívny spôsob

1 liter lahodnej a kvalitnej vody získate za cenu cca 5 centov a navyše Vás bude hriať pocit, že šetríte nielen Vašu peňaženku a zdravie, ale aj životné prostredie - veď 1000 nevyrobených PET-fliaš ročne je už poriadna kopa plastu! Pridajte sa k viac ako 50 miliónom spoluobčanov Európskej únie, ktorí denne pijú filtrovanú vodu.

Filtračné kanvice a výmenné filtre LAICA sú výrobky, ktoré sa používajú v potravinárstve - musia preto spĺňať tie najprísnejšie hygienické kritériá.

Vyvarujte sa používaniu zdanlivo podobných produktov bez platných certifikátov. Vždy pred nákupom požadujte certifikáty kvality k nahliadnutiu.

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH19,90 €
Cena bez DPH: 16,58 €

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.