fbpx
sada-domaca-lekarnicka-1

Domáca aroma lekárnička - sada 100% prírodných éterických olejov

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH16,18 €
Cena bez DPH: 13,48 €

Zdieľať

Praktická sada 100% prírodných éterických olejov na rýchlu pomoc z prírody, či už ste doma alebo na cestách. 

Objavte výnimočné účinky rastlín na telo aj dušu v našom blogu.

Starostlivo zvolené 100% prírodné éterické oleje sú užitočnými pomocníkmi pri prechladnutí, únave, nespavosti, bolestich hlavy alebo uštipnutí hmyzom. Povzbudia, uľavia a sú tiež skvelou prevenciou. Vybavte sa prírodnou lekárničkou s najúčinnejšími a najobľúbenejšími vôňami pre psychickú a fyzickú pohodu. 

 

Eukalyptus Čína 10ml

Pôsobí antisepticky, uľahčuje dýchanie, napomáha vykašliavaniu a je vhodný pri natiahnutých svaloch. 

 

Levanduľa 10ml

Upokojuje pri napätí, strese, nespavosti aj bolestiach hlavy. Je vhodná na regeneráciu pokožky po opaľovaní, holení či odreninách.

 

Tea Tree 10ml

Všestranný olej, ktorý môžete použiť na upokojenie pokožky po uštipnutí hmytom alebo pri akné. Svojimi silnými antimikrobiálnymi účinkami vynikajúco čistí vzduch. 

 

Citrón 10ml

Povzbudzuje organizmus, stimuluje lymfatický systém, je obľúbenými pomocníkom pri bolestiach hlaby a silno prečisťuje vzduch. 

 

Prechladnutie & Imunita 10ml

Jedinečná zmes éterických olejov poskytuje úľavu pri chrípke a prechladnutí, podporuje správnu funkciu imunitného systému a povzbudzuje pri únave. 

 

Nepoužívajte neriedené na kožu, chráňte oči a uchovávajte mimo dosahu detí. 

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.