fbpx
8595666007446-mh
8595666007446-mh2

Aroma airspray Pre Anjelika

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH: 5,20 €
Cena bez DPH: 4,33 €

Zdieľať

Zvoľte objem

Zábavná kombinácia 100% prírodných éterických olejov z voňavej mandarínky, citrusov a sladkej vanilky podporuje dobrú náladu a uvoľnenie. Svieži, sladký prírodný osviežovač sa skvelo hodí na prevoňanie detských izbičiek aj k rýchlemu osvieženiu iných priestorov. Optimistickú vôňu si hneď zamilujú nielen deti. 

 

Použitie: Rozptýliť do priestoru podľa potreby.

Zamedzte priamemu vdýchnutiu a kontaktu s kožou a očami. Dráždivé. Nepoužívať vnútorne. Neskladujte v blízkosti tepelných zdrojov. Škodlivé pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. 

 

Nebezpečenstvo: Obsahuje: Citroník čínskej silice, Mandarin orange, Grapefruit oil. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice. Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnymi predpismi predaním osobe oprávnenej k likvidácii odpadov alebo na miesto určené obcou. 

 

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.