fbpx

AROMATERAPIA

Základom aromaterapie, alternatívnej metódy na uvoľnenie napätia, relaxáciu a zlepšenie nálady sú éterické (esenciálne) oleje. Stačí pridať pár kvapiek vybraného oleja do difuzéra alebo aromalampy a vstrebávať benefity rozmanitých vôní. Každý olej má totiž okrem kúzelnej arómy aj ďalšie terapeutické účinky na telo a myseľ.

Pre aromaterapiu je možné si vybrať aj predpripravené zmesi 100% prírodných éterických olejov zameraných na konkrétny účel, ako je uvoľnenie dýchacích ciest, zmiernenie stresu, upokojenie mysle, zlepšenie spánku...

 

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.