fbpx

Bio pleťové peelingy a čistiace peny

Bio kráľovský peeling na tvár SALOOS® prináša to najlepšie z rastlín pre dokonale hebkú pleť. Vyskúšajte omladzujúcu očistu, ktorá si poradí s mastnou pleťou aj čiernymi bodkami.

Nechajte sa okúzliť jedinečnými účinkami rastlín. Priamo kráľovské zloženie, za ktorým stojí luxusný bio arganový olej a anti-age koenzým Q10 pleť vyživí, vyhladí a rozjasní. A postará sa nielen o ňu, ale je fantastický aj na pery. Tešiť sa môžete na extra jemné peelingové zrniečka ryže, osviežujúcu gelovú štruktúru a obľúbené vône 100% prírodných éterických olejov.

Bio pleťové peelingy pleť jemne obrúsia a zanechajú ju hladkú a prejasnenú. Prirodzene zjednotia tón pleti a podporia jej mladistvý vzhľad. Odporúčame tiež ako začiatočnú starostlivosť na opaľovanie pre rovnomerné opálenie. A navyše zaistí dokonalé vstrebanie následnej vyživujúcej anti-age starostlivosti.

Novinkou v luxusnej starostlivosti o pleť sú  Bio čistiace peny. Nadýchané prírodné peny, ktoré šetrene čistia a zároveň dokonale regenerujú a ošetrujú pokožku. Obsahujú účinné antioxidanty, bio rastlinné oleje, prebiotické kultúry a príjemný kúsok aromaterapie na každý. Sú vhodné na každodenný čistiaci rituál pre všetky typy pokožky, ktorú zanechávajú hydratovanú a vyživenú.

Máte suchú, zrelú alebo naopak mastnú, problematickú pleť? Z ponuky čistiacich prípravkov s mimoriadne čistým zložením si určite vyberiete. Sú určené pre všetkých skutočných milovníkov prírodnej pleťovej starostlivosti - bez chémie a vegan.

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH9,31 €
Cena bez DPH: 7,76 €
Zvoľte objem
Predajná cena po zľave:
Cena s DPH8,41 €
Cena bez DPH: 7,01 €
Zvoľte objem
Predajná cena po zľave:
Cena s DPH8,99 €
Cena bez DPH: 7,49 €
Zvoľte objem
Predajná cena po zľave:
Cena s DPH8,99 €
Cena bez DPH: 7,49 €
Zvoľte objem
Predajná cena po zľave:
Cena s DPH8,99 €
Cena bez DPH: 7,49 €
Zvoľte objem
Predajná cena po zľave:
Cena s DPH11,14 €
Cena bez DPH: 9,28 €
Zvoľte objem

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.