fbpx

Pleťové a telové íly

Doprajte pokožke extra starostlivosť so SALOOS® ílovou maskou na tvár, dekolt a celé telo. Ílová pleťová a telová maska je to najlepšie z prírody, čo môžete pokožke ponúknuť. Dôkladne vyživuje, čistí, prekrvuje a podporuje detoxikáciu. Je prirodzene bohatá na minerály a stopové prvky a môžete ju použiť nie len na tvár, ale aj dekolt, stehná, brucho alebo presilený chrbát.

V prírode sa vyskytujú rôzne druhy ílov a každý je niečím výnimočný. Biely íl je ideálna vyživujúca starostlivosť pre citlivú pleť, zelený íl je naopak nenahraditeľný ako hĺbkovo čistiaca maska pre aknóznu, mastnú a problematickú pleť. Marocký íl zase skvele poslúži ako účinná maska na čierne bodky a novinka - červený íl je perfektná regenerácia unavenej a starnúcej.

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH: 9,07 €
Cena bez DPH: 7,56 €
Zvoľte objem
Predajná cena po zľave:
Cena s DPH: 7,26 €
Cena bez DPH: 6,05 €
Zvoľte objem
Predajná cena po zľave:
Cena s DPH: 9,07 €
Cena bez DPH: 7,56 €
Zvoľte objem
Predajná cena po zľave:
Cena s DPH: 7,90 €
Cena bez DPH: 6,58 €
Zvoľte objem

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.