fbpx
ro-slnecnica

Slnečnicový olej

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH3,35 €
Cena bez DPH: 2,79 €
DPH: 0,56 €

Zdieľať

Zvoľte objem

bio a cpk bio logo

Označuje sa ako hrejivý, podporuje prekrvenie pokožky, je preto vhodný ako základný olej pre prírodné kozmetické receptúry. Napomáha hojeniu akné a ekzémov, má zvláčňujúce účinky, vďaka vysokému obsahu vitamínu E kožu výborne lieči a regeneruje. V kozmetike, masážnej praxi, farmácii a ďalších odboroch zaujíma svoje dôležité miesto.

Pri dlhodobom používaní vo väčšom množstve môže pokožku vysušovať, vhodnejšie je miešať ho s inými druhmi rastlinných olejov lisovaných za studena, napríklad mandľovým alebo marhuľovým. Vyplachovanie ústnej dutiny slnečnicovým olejom je starú účinnou metódou na detoxikáciu a posilnenie celého tela.

 

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.