fbpx
kuzlo-relaxacie-1
kuzlo-relaxacie-2
kuzlo-relaxacie-3

Kúzlo relaxácie

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH14,16 €
Cena bez DPH: 11,80 €

Zdieľať

Zvoľte objem

Sada 5 najobľúbenejších bio pleťových a telových olejov Saloos

Objavte to najlepšie z prírody so sadou špičkových bio olejov Saloos a užite si jedinečnú relaxáciu v pohodlí domova. Bio pleťové a telové oleje ocení každý milovník kvalitnej prírodnej kozmetiky. 

 

Luxusné prírodné zloženie

Bio pleťové a telové a oleje Saloos majú čisto prírodné zloženie a vyrábajú sa len zo starostlivo vyberaných rastlín. Základ tvoria kvalitné za studena lisované oleje "3M" (makadamiový, marhuľový a mandľový). Majstrovsky ich dopĺňajú originálne kombinácie vzácnych 100% prírodných éterických olejov s blahodarnými účinkami na pokožku aj dušu. 

 

Pre krásnu a hebkú pokožku

S prírodnými olejmi sa bude vaša pokožka cítiť ako v bavlnke. Obsahujú dôležité vitamíny A, E, F a lecitín, ktoré jej zaisťujú vitalitu, neodolateľnú hebkosť a pevnosť. Pri použití na navlhčenú pokožku v nej dlhodobo uzamykajú vlhkosť. Majú výbornú kĺzavosť a nezanechávajú mastný film. 

 

Vyberajte podľa spôsobu aplikácie aj nálady

Objavte každý deň inú okúzľujúcu vôňu a užite si neopakovateľný relaxačný zážitok pri masáži celého tela, vybraných častí alebo len chodidiel. V sade nájdete aj oleje vhodné na masáž pleti tváre a aj vynikajúcich pomocníkov na relaxačnú a športovú masáž. Neodolateľné vône 100% prírodných éterických olejov prinášajú dokonalý oddych. 

 

Darujte výnimočný zážitok

Sadu môžete použiť na každodennú hydratačnú starostlivosť o telo po kúpeli, či sprche, automasáž alebo párové masáže. A vďaka krásnemu a zároveň praktickému baleniu vynikajúco poslúži aj ako  luxusná darčeková kazeta pre vašich blízkych. 

 

Kúzlo relaxácie 5 x 20ml obsahuje:

Bio telový a pleťový olej Erotika (20ml)
Zmyselná kombinácia exotických vôní prebudí zmysly a túžbu po vzájomnej blízkosti.

Bio pleťový masážny olej Ruža (20ml)
Okúzľujúca pravá damascénska ruža z Ružového údolia omladí pokožku a navodí pocit harmónie.

Bio telový masážny olej Relax (20ml)
Harmonizujúca vôňa starostlivo vybraných byliniek dopraje dokonalú relaxáciu pre splynutie duše a tela.

Bio telový a pleťový masážny olej Levanduľa (20ml)
Obľúbená levanduľa z Provance upokojuje pokožku aj myseľ a dopraje spokojný spánok

Bio telový masážny olej Deväť kvetov (20ml)
Mimoriadne spojenie blahodarných byliniek pomáha uvoľniť svalstvo a uľaví po fyzickej námahe.

 

Použitie

Primerané množstvo oleja vmasírujte do pokožky.

 

logo cpk bio logo vegan

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.