fbpx
stella2_coko-masazny-olej48

Čokoládový masážny olej, 250 ml

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH8,85 €
Cena bez DPH: 7,38 €
DPH: 1,47 €

Zdieľať

Zvoľte objem

* olivový olej   * mandľový olej   * kofein   * kakaový výťažok

Energetizujúci masážny olej s rastlinným  kofeinovým výťažkom stimuluje nervovú sústavu a urýchľuje látkovú výmenu. Mandľový olej hydratuje, tonizuje a zvláčňuje pokožku. Vhodný nielen na celotelovú masáž v kombinácii so STELLA Energetizujúcim čokoládovým maslom, ale aj na harmonizujúcu, upokojujúcu pleťovú masáž. Odporúča sa  aplikácia na suchú, citlivú  a starnúcu pleť, prípravok vykazuje aktívny anti-aging efekt.

Návod na použitie

Pri masáži tváre a tela aplikujeme vždy na dôkladne očistenú pokožku, nie je potrebné následné umytie prípravku, vynikajúco sa vstrebe do pokožky.

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.