fbpx
decolette-masazny-krem

Décolleté výživný masážny krém s Q10

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH11,70 €
Cena bez DPH: 9,75 €
DPH: 1,95 €

Zdieľať

Zvoľte objem

*flavonoidy * Q10* rastlinná kyselina hyaluronová

Intenzívny, príjemne kĺzavý masážny prípravok na ošetrenie ochabnutej pokožky dekoltu, krku a poprsia s príjemnou ženskou vôňou.

Rastlinný antioxidant flavonoid fisetin a flambinón urýchľuje odbúranie triglyceridov (mastných kyselín) a eliminuje tvorbu nových zásob tuku. Extrakt z kasie sennovej bohatej na prírodnú formu kyseliny hyaluronovej zvyšuje elasticitu a pevnosť pleti. Q10 stimuluje prirodzený regeneračný proces, aktivuje metabolické procesy a pôsobí ako energetický náboj na bunky. Masážny krém vypína pleť, vyhladzuje vrásky a dodáva pleti potrebnú iskru.

Na domáce použitie/použitie v kozmetickom salóne

Naniesť na očistenú pleť a jemne vmasírovať. 

INCI: Aqua, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Olea Europeae Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Glycerine, Triethanolamine, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Fisetin (flavonoid), Raspberry Ketone, Ubiquinone, Cassia Angustifolia Seed Polysaccharide, Lanolin, Cholesterol, Parfum, Dehydroacetic Acid

BEZ PARAFÍNOV, PARABÉNOV. NETESTOVANÉ NA ZVIERATÁCH. 

 

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.