fbpx
face_lotion

NATURE LINE PH balance tonikum

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH8,52 €
Cena bez DPH: 7,10 €

Zdieľať

Zvoľte objem

* extrakt z pomaranča    * bio argánový olej

Osviežujúce pleťové tonikum s obsahom bio výťažku z pomaranča v kombinácii s bio argánovým olejom aktívne hydratuje a vďaka vysokému obsahu pleti prospešných vitamínov C,E,P vitalizuje a regeneruje pleť.  Tonikum dokonale čistí a pomáha nastaviť optimálne pH pokožky.

Návod na použitie

Aplikujte na pleť po odlíčení pleti. Naneste na kozmetický tampón a jemne dočistite pleť tváre, krku a dekoltu. Neoplachujte. Použite ráno a večer.

TIP: Pleťové tonikum používajte na dočistenie pleti po odlíčení NATUR LINE Čistiace pleťové mlieko.

INCI: Aqua, Alcohol, PEG-40 Hydrogenated Castol Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Glycerin, Propylene Glycol, Isopropyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Parufm, Citrus auranhum Dulcis Fruit, Dehydroacetic Acid

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.