fbpx
argireline-na-okolie-oci-a-ust

Argireline peptid krém na očné okolie a okolie úst s botox účinkom

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH18,03 €
Cena bez DPH: 15,03 €
DPH: 3,01 €

Zdieľať

Zvoľte objem

* argireline   * argánový olej

Cenný olej s vysokým obsahom nenasýtených mastných kyselín a vitamínu E má výnimočné antioxidačné vlastnosti, vyživuje, regeneruje a hydratuje pokožku, synergický účinok s peptidom podporuje vyhladenie jemných mimických vrások na citlivých a jemných partiách pleti okolo očí (tzv. strašie nôžky).

Použitie: Aplikujte na partie okolo oči, úst a dekoltu v jemnej vrstve podľa potreby.

not tested to animals Netestované na zvieratách. Bez parabénov, parafínov a syntetických farbív.

Zloženie: Aqua, Cetearyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Stearic Acid, Argania Spinosa Kernel Oil, Benzyl Alcohol, Acetyl Hexapaptide-8, Propylene Glycol, Glyceryl Stearate, Parfum, Dehydroacetic Acid

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.