fbpx
regeneracna-tabletkova-maska

Regeneračná a rejuvenizačná tabletková pleťová maska

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH3,98 €
Cena bez DPH: 3,32 €

Zdieľať

Zvoľte objem

* koenzým Q10   * rastlinná kys.hyaluronová   * rastlinné kmeňové bunky

 

Na dehydrovanú, starnúcu pleť a pleť bez energie.

Pleťová maska ​​je výrobok vyvinutý na použitie v tabletách, ktorých účinné látky majú aktivačný a regeneračný efekt a absorbujú sa do pleti v koncentrovanej forme. Po 20 minútach bude vaša pokožka viditeľne sviežejšia, plnšia a pevnejšia. Pravidelné používanie zachováva pružnosť pokožky. 

 

Zloženie

Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Cassia Angustifolia Seed Polysaccharide, Soybean (Glycine Soya) Oil, Lecithin, Ubiquinone, Chondrus Chrispus (Carrageenan) Extract, Xanthan Gum, Citric Acid, Cyprylyl Glycol, Malus Domestica Fruit Cell Extract, Lecithin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Porassium Sorbate, CI 60725

 

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.