fbpx
vypynacia-tabletkova-maska

Výživná a vypínacia tabletková pleťová maska

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH3,98 €
Cena bez DPH: 3,32 €

Zdieľať

Zvoľte objem

* ceramidy   * peptidy   

 

Na suchú, citlivú pleť a pleť s narušenou kožnou bariérou.

Pleťová maska ​​je výrobok vyvinutý na použitie v tabletách, ktorých účinné látky majú spevňujúci, výživný , vrásky vypĺňajúci účinok a absorbujú sa do pleti v koncentrovanej forme. Po 20 minútach bude vaša pokožka viditeľne sviežejšia, plnšia a pevnejšia. Pravidelné používanie zachováva mladosť pokožky. 

 

Zloženie

Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Acetyl Hexapeptide-51 Amid, Acetyl  Hexapeptide-8, Sphingolipids, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, CI 77491

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.