fbpx
dvojfazovy-odlicovac-lady-stella

Dvojfázový odličovač očí a make-up

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH5,50 €
Cena bez DPH: 4,58 €

Zdieľať

Zvoľte objem

Jemne odstraňuje make-up a iné nečistoty. Čistí a zároveň napomáha vyživovať pokožku bez zanechania rušivého mastného filmu. Vhodný na tvár, oči a pery. Vďaka zloženiu olejov priaznivých pre pokožku účinne odstraňuje vodeodolný make-up, pomáha čistiť a upokojovať pokožku. Chráni mihalnice.

BEZ PARFÍNOV, PARABÉNOV.

Návod na použitie

Pred použitím dobre pretrepte. Naneste malé množstvo na kozmetický tampón a jemne zotrite  pokožku bez toho, aby ste ju následne utreli alebo opláchli. Môže sa tiež aplikovať na citlivé oblasti okolo očí. Vhodné pre všetky typy pleti. Výsledkom je hladká, čistá pleť bez zanechania mastného filmu.

 

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.