fbpx
balzam-na-ruky-a-nohy

Balzam na ruky a nohy

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH5,59 €
Cena bez DPH: 4,66 €
DPH: 0,93 €

Zdieľať

Zvoľte objem

* panenský olivový olej   * lanolín   * cholesterol

 

Unikátny prípravok na hĺbkovú hydratáciu a regeneráciu s vysokým obsahom vitamínu F obsiahnutým v olivovom oleji. Napomáha zlepšovať elasticitu pleti, bez zachovania pocitu mastnosty. Používajte pravidelne po manikúre a pedikúre, ako masážny krém na záverečné ošetrenie. 

Návod na použitie: aplikovať na pleť masírovaním. Pred aplikáciou odporúčame spraviť peeling. 

Zloženie: Aqua, Petrolatum, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Paraffinum Liquidum, Olea Europaea, Fruit Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Glycerin, Triethanolamine, Lanolin, Methylparaben, Cholesterol, Parfum, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Lilial, Citronellol, Linalool, BHT, C.I. 73015, C.I. 47005

 

not tested to animals  Bez parabénov. Netestované na zvieratách.

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.