fbpx
white-active-serum

White Active sérum na bielenie pleti

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH17,39 €
Cena bez DPH: 14,49 €

Zdieľať

Zvoľte objem

* Boerhavia Diffusa Eoot Extrakt   * Melavoid TM   * Ceramid

MesoVital WHITE ACTIVE sérum na bielenie pleti, 30 ml

  • Vysoký obsah klinicky čistého MelavoidTM aktívnej látky s bieliacim účinkom na pigmentové škvrny, ktorá účinne depigmentuje škvrny a nerovnomerné zafarbenie na pleti, vyvolané expozíciou slnečného žiarenia a tiež vekom.   
  • Vyblednutie už existujúcich škvŕn a prevencia ich obnovenia.
  • Ceramidy,ako medzibunková pokožková hmota napomáhajú udržiavať prirodzenú vlhkosť v pokožke

NA PROFESIONÁLNE / DOMÁCE POUŽITIE

Vhodné pod ultrazvuk, počas 30 dňovej pravidelnej aplikácie sa urýchli proces blednutia pigmentových škvŕn. V priebehu tejto procedúry je nutné používať fotoprotektívny pleťový krém s vysokým SPF (UV ochranným faktorom).

BEZ PARABÉNOV, SYNTETICKÝCH FARBÍV, HYPOALERGÉNNA PARFEMÁCIA.

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.