fbpx
argireline-omladzuj-25x62

Argireline peptid alginátová pleťová maska s botox účinkom 25x6g

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH: 37,40 €
Cena bez DPH: 31,17 €

Zdieľať

Zvoľte objem
momentalne_vypredane.png

* argireline   * algin

Zlupovacia maska "botoxového typu", s výraznými omladzujúcimi a vypínajúcimi účinkami. Pleť nadobúda mladistvý vzhľad, pevnosť a pružnosť. Pravidelné používanie prípravku pôsobí blahodárne na regeneráciu a aktiváciu buniek pleti, ktoré sú spomalené prirodzeným procesom starnutia.

Použitie: Zmiešajte 6g prášku s 15-20g vlažnej vody. Zmes miešajte asi 1 min., kým sa nevytvorí homogénna hmota, ktorú hneď aplikujte na pleť. Po zaschnutí (6-10 min.) vznikne gumový film, ktorý sa ľahko odstráni stiahnutím. Maska sa môže aplikovať na tvár, krk a dekolt.

Balenie vystačí na 17 použití.

not tested to animals Netestované na zvieratách. Bez parabénov a parafínov.

Zloženie: Diatomaceous Earth, Algin, Calcium Sulfate, Tetrasodium Pyrophosphate, Parfum, Cyamopsys Tetragonoloba Gum, Aqua, Acetyl Hexapeptide-8, CI 77007, CI 42090, C 47005

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.