fbpx
argireline-denny-krem-s-botoxom

Argireline peptid denný krém s botox účinkom

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH18,03 €
Cena bez DPH: 15,03 €
DPH: 3,01 €

Zdieľať

Zvoľte objem

* argireline   * urea   * ceramid   * UV filter

Účinná anti-aging starostlivosť o pleť počas dňa, vyhladzuje mimické vrásky, jemne uvoľňuje rysy a zjemňuje textúru pleti, urea zmňkčuje pleť a napomáha lepšiemu prieniku účinných látok, ceramid zabezpečuje aktiváciu lipidickej vrstvy a UV filter chráni pokožku pred škodlivými vplyvmi slnečného žiarenia a tým spomaľuje proces starnutia buniek. 

Použitie: Naniesť na pleť v tenkej vrstve podľa potreby.

not tested to animals Netestované na zvieratách. Bez parabénov, parafínov a syntetických farbív.

Zloženie: Aqua, Cetearyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Acetyl Hexapeptide-8, Stearic Acid, Helianthus Annuus Seed Oil, Propylene Glycol, Glyceryl Stearate, Triethanolamine, Urea, Sphingolipids, Octocrylene, Benzyl Alcohol, Parfum, Lecithin, Dehydroacetic Acid, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate

 

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.