fbpx
275

KOZMETICKÝ ULTRAZVUK BEAUTY DERM BD 00-2026

Zdieľať

Kozmetický ultrazvuk a odstraňovač pigmentových škvŕn. Ošetrenie ultrazvukom patrí medzi najosvedčenejšie metódy ošetrovania pleti v kozmetike. Ultrazvukové vlnenie spôsobuje v tkanive vibrácie / mikromasáž/ a teplo. Hlbokých vrstiev pokožky. Ošetrenie je príjemné, nebolestivé, nenáročné na čas a s okamžitým účinkom.

Účinky ultrazvuku

prekysličovanie tkaniva, mikromasáž hlbších vrstiev, lymfodrenážny  účinok, povzbudenie procesu látkovej výmeny a tvorby enzýmov, redukovanie tukových vankúšikov. Ultrazvuk pomocou svojej masážnej funkcie stimuluju  cirkuláciu krvi a lymfatický obeh. Spolu s vytvoreným teplom rozbíja tukové bunky, zlepšuje cirkuláciu krvi a lymfy, v podkožnej vrstve upraví absorpciu vody, a tým sa zníži obsah vody a naukladaného tuku v bunkách. Výsledkom je zmiernenie opuchov a tmavých vačkov pod očami. Napomáha vstrebávaniu účinných látok do pokožky. Na ošetrenie opuchov a jaziev. Na ošetrenie hrubej kože. Zjemňuje drobné vrásky, napína pokožku. Zjemňuje jazvy. Eliminuje pigmentové škvrny.

Frekvencia: 1,1 MHz, 1.00MHZ
Nastavenie času: 1 až 30 minút (nastaviteľné)
Výkon je rozdelený do 10 úrovní
Výstupný výkon: 0 - 10W (nastaviteľný) ,rozdelený do 10 úrovní farebnej škály
Výstup: 4 Hz
Výkon: 110V / 220V (transformátor umiestnený na zadnej strane prístroja) , 50 - 60 Hz
Napájanie: 40W
Hmotnosť: Brutto: 4,5kg, Netto: 3,9kg

Predajná cena: 90,00 €
Základná cena75,00 €
Predajná cena bez DPH: 75,00 €
DPH: 15,00 €
poukazka
 

  KÚPIŤ  

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.