fbpx
luxcear2
luxcear1
luxcear2a
luxcear3
luxcear4
luxcear5

LUXCEAR Visage professional

Zdieľať

JAPONSKÁ EVOLUČNÁ BEAUTY TECHNOLÓGIA V OBLASTI OMLADENIA A SPEVNENIA PLETI S 3D EFEKTOM

3 v 1

Hĺbková porácia (mezoterapia) + Ultrazvuk + Rádiofrekvencia

luxcear 2

  • LUXCEAR Visage využíva viaceré, súčasne pôsobiace vysokofrekvenčné vlny na vpravovanie kozmetických ingrediencií hlboko do najvnútornejších vrstiev pokožky, vylepšuje štruktúru a omladzuje pleť, aktivuje biochemické a biofyzikálne procesy v rôznych vrstvách epitelu.
  • LUXCEAR Visage high tech zariadenie svojou evolučnou technológiou prekračuje všetky doposiaľ známe kozmetické ošetrenia s minimálnou dĺžkou časovej investície 30 minút.
  • Metóda maximalizuje účinok všetkých doteraz známych, najúčinnejších vysokofrekvenčných elektroprístrojov zameraných na omladenie a spevnenie pleti.

luxcear 1

Mezoterapia: Najmodernejšia technológia ošetrenia pokožky, ktorá zabezpečuje prienik nano-kozmetických ingrediencií do fibroplastov pokožky 15-krát rýchlejšie a stimuláciu kolagénu 4,5-krát rýchlejšie.

Ultrazvuk: Mikromasáž ultrazvukom osviežuje unavené a oslabené kožné vlákna a aktivuje svaly tváre. Tým sa naštartuje nezameniteľný omladzujúci facelift, zlepší sa pružnosť pokožky a jej hydratácia. V dôsledku tepelných, fyzikálnych a chemických účinkov ultrazvuku stúpa teplota pokožky o 0,5°C - 1°C, čo maximalizuje jej absorpčnú schopnosť a urýchľuje regeneráciu kožných vlákien.

Rádiofrekvencia: Špeciálne determinovaná ultrajemná vysokofrekvenčná vlnová dĺžka preniká pokožkou do jej najvnútornejších vrstiev, rovnomerne ju prehrieva na 45 - 50°C, čím zlepšuje prietok krvi a lymfatický obeh.

Technické parametre

  • Veľkosť: 73 x 230 x 120mm
  • Váha: 320g
  • Napätie: AC 100 - 240V, v balení nabíjací adaptér - Líthium Iónová Batéria
  • Bezkáblová prevádzka

 

Predajná cena: 559,00 €
 
 

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.