fbpx
223

RÁDIOFREKVENČNÝ BIPOLÁRNY PRÍSTROJ STELLA BEAUTYDERM IB-RF 02

Zdieľať

Bipolárny rádiofrekvenčný  prístroj účinne pomáha v starostlivosti o telo a pleť tváre, ako je vyhladzovanie vrások, vypínanie ovisnutej pokožky, ošetrenie celulitídy, formovanie postavy. Už po prvom RF ošetrení vidieť pôsobivé výsledky. Počas ošetrenie sa výrazne regenerujú a revitalizujú  kožné a podkožné tkanivové bunky.

Funkcie:

Hlboký ohrev pomocou RF vplýva na elektrické vlastnosti tkaniva, ktorého biologická odpoveď spočíva v elektrickej polarizácii mobility ľudských tkanív, kde elektrický efekt vzniká otáčaním a vzájomnými zrážkami molekúl za vzniku bioenergie, čím sa koža v hĺbke zohrieva a okamžite sa stimuluje kontrakcia kolagénu, stimuluje sa sekrécia nového kolagénu, ktorý vypĺňa medzery spôsobené atrofiou kolagénu a upravuje a rekonštruuje sa „mäkká“ štruktúra kože, čo v konečnom dôsledku vedie k spevneniu kože, odstráneniu vrások, obnove elasticity a lesku kože.  Vyhladzujú sa vrásky, zlepšuje sa pevnosť kože  a stáva sa hladšia.

Teplom sa štiepia tukové bunky, toxíny v dôsledku zrýchlenia krvného a lymfatického obehu sú vylučované z tela, čím dôjde k zlepšeniu metabolických procesov lymfatického systému.

Ošetrené plochy: brucho, stehná, boky, prsia.

Použitie:

  • omladenie pleti
  • vyhladenie vejárikových vrások
  • ošetrenie ovisnutej tváre, líc, spevnenie horného viečka
  • ošetrenie a eliminácia kožných škvŕn na tvári (seborrea, akné)
  • lipolýza
  • ošetrenie celulitídy a spevnenie ovisnutej pokožky po lipolýze
  • ošetrenie strií

Technické údaje:

Elektrické napätie : 220V

Frekvencia: 60Hz

Výkon: 100W

Rozmer: 54 x 40 x 23cm

Hmotnosť: Brutto: 12kg, Netto: 10kg

 

Predajná cena: 720,00 €

  KÚPIŤ  

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.