fbpx
set3
227a2
2525
2653

SET kozmetické lehátko s taburetkou + Bezihlová mezoterapia + Ozónový naparovač s lupou a lampou

Základná cena s DPH: 955,00 €
Predajná cena po zľave:
Cena s DPH855,00 €
DPH: 159,17 €

Zdieľať

Kozmetické lehátko s taburetkou SX 900

Kozmetické mechanické lehátko s masívnou konštrukciou na ošetrenie tváre a tela, ideálne do kozmetického, vizážistického a masážneho salónu. Lehátko má odnímateľný vankúš, otvo na tvár,  fixnú výšku, stabilnú oceľovú konštrukciu. Je členené na tri časti. Súčasťou produktu je biela otočná stolička.

Farba: BIELA
Rozmery: výška: 77 cm, šírka: 60 cm + 2x12 cm lakťová opierka, dĺžka: 175 cm, váha: cca 37 kg
Nosnosť: do 120 kg
Balenie: 116x42x65 cm
Hmotnosť: 37kg

 

Bezihlová mezoterapia

Kozmetické zariadenie, ktoré pomáha vpravovať klinicky čisté a účinné látky do hlbších vrstiev pokožky. Metóda ošetrenia je bezihlová s okamžitým a viditeľným efektom, založená na princípe elektroporácie. Výhodou oproti ihlovej mezoterapii je, že ošetrenie je bezbolestné a pre zákazníka pocitovo príjemné. 

Charakteristika:

  • obsahuje 4 kovové hlavice s nasledovnými funkciami: mezoterapia tvárová, mezoterapia telová, ultrazvuk s červeným svetlom (teplá hlavica), kryoterapia s modrým svetlom (studená hlavica) - jednotlivé hlavice možno využiť aj samostatne
  • prístroj má celoročné využitie
  • komfortná a praktická manipulácia
  • vynikajúci pomer kvality a ceny

Použitie: Na všetky typy pleti predovšetkým na starnúcu a dehydrovanú pleť, pleť so sklonom k vráskam, problematickú a aknóznu pleť, pigmentovanú pleť, pleť s rozšírenými žilkami. Na ošetrenie strií a celulitídy.

Výsledok: Dokonalá hydratácia a vypnutie pleti, omladenie, redukcia vrások, zlepšenie kvality pleti, vyrovnanie tónu pleti, pri pravidelnom používaní zlepšenie elasticity kože (celulitída, strie)

Hmotnosť: Brutto: 12kg, Netto: 10kg

 

Ozónový naparovač s lampou a lupou

Moderný kozmetický naparovač s lampou a lupou, ktorý uvoľňuje ionizovanú paru - ozón, čím čistí, dezinfikuje a hydratuje pleť. Má dezinfekčné a regeneračné účinky.

Teplota pary: 90°C, Množstvo pary: 700ml/hod.
Výkon: 797W, Príkon: AC50Hz 220V
Obsah nádržky: 1,35l
Hmotnosť: 17,5kg

 

certifikat a doprava zadarmo

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.