fbpx
ag083

Depilačné pásiky SET, všetky typy pleti (telo + podpazušie + tvár), MODRÉ

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH: 4,70 €
Cena bez DPH: 3,92 €

Zdieľať

Zvoľte objem

Set voskových pásikov s prírodným extraktom z plumérie, vhodný na všetky typy pleti.

 

Obsah balenia

  • 10 x 2 voskové pásiky na telo
  • 4 x 2 voskové pásiky na podpazušie
  • 4 x 2 voskové pásiky na tvár 
  • 5 olejových čistiacich vreckoviek

 

Použitie

Dvojité pásiky uchopte na vyznačenom mieste a oddeľte od seba. Priložte na zvolené miesto na tvári a uhlaďte v smere rastu chĺpkov. Pleť napnite a voskový pásik rýchlo strhnite. Pásik neodťahujte od tváre. Snažte sa urobiť trhnutie čo najbližšie k pleti. Čím rýchlejšie pohyb urobíte, tým viac chĺpkov sa zbavíte. Na záverečnú starostlivosť použite čistiace vreckovky.

Nepoužívajte na kŕčové žily, jazvy, materské znamienka, akné, popraskanú, podráždenú alebo spálenú pokožku, alebo ak ste už mali alergickú reakciu na depilačný vosk.

Pred a po depilácii odporúčame používať špeciálne kozmetické prípravky

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.