fbpx
aha-serum-5
aha-serum-5-krabica

AHA Gélsérum, 5%

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH16,37 €
Cena bez DPH: 13,64 €

Zdieľať

Zvoľte objem

Typ pleti:

Citlivá pleť, rosacea, starnúca pleť, vrásky, nejednotný tón pleti, šupinatá a suchá pleť.

Opalescentné gél sérum s 5% -ným obsahom AHA kyselín a pH 4,0. AHA kyseliny (hrozno, papája, citrón, ananás) šetrne odstránia odumreté bunky rohovinovej vrstvy pokožky. Sérum popri exfoliačnom účinku zabezpečí aj hydratáciu pleti. Mimoriadne vhodné na citlivú pleť a na pleť so sklonom k rosacea. Vhodné aj na domáce použitie v kombinácii s Golden Green NATURE LINE Hydratačným denným krémom SPF30, regeneruje pokožku a napomáha aktívnemu prieniku účinných látok.

Použitie

Profesionálne: Aplikácia na vyčistenú pleť tváre, krku a dekoltu po dobu 2 - 3 minút. Následne zbytok odstrániť jemným trením peelingovou kozmetickou utierkou. Aplikovať AHA Exfoliačnú, rejuvenizačnú pleťovú masku 7%.

Domáce použitie: Ráno a večer naniesť malé množstvo jemným krúživým pohybom pomocou peelingovej utierky na čistú a suchú pleť tváre a krku. Nechať pôsobiť 2 - 3 minúty. Následne aplikovať AHA Exfoliačnú, rejuvenizačnú pleťovú masku 7%.

PROFESIONÁLNE / DOMÁCE POUŽITIE

INCI: Aqua, Passiflora Edulis Fruit Extract, Citrus Medica Limonum Fruit Extract, Ananas Sativus Fruit Extract, Vitis Vinifera Fruit Extract, Alcohol Denat, Xantan Gum, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Xantan Gum, Sodium Hydroxide

Bez parabénov, parafínov a syntetických farbív, parfémov!

tip na pouzitieAko denný krém používajte Golden Green NATURE LINE Hydratačným denným krémom SPF30. Ochráni vašu pleť pred škodlivými UV lúčmi a zabráni vzniku nových pigmentových škvŕn. Nenahraditeľná denná pleťová starostlivosť pri procedúre peelingu s ovocnými kyselinami.

Upozornenie!

Nepoužívať v prípade histaminovej intolerancie, poranenej a zapálenej pokožky! Chráňte pred kontaktom s očami!

 

manual iconAHA NÁVOD NA POUŽITIE

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.