fbpx
16-9-ahaa
kurz-18.3.aha

ONLINE AHA COMPLEX - ošetrenie pleti chemickým peelingom, 24. 9. 2021

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH129,00 €
Cena bez DPH: 107,50 €

Zdieľať

Predstavíme Vám jedinečný rad profesionálnej kozmetiky AHA Complex - chemický peeling ovocnými kyselinami.

Naučíme Vás princíp fungovania chemického peelingu ovocnými kyselinami AHA (hrozno, papája, ananás, citrón) a BHA (kyselina salicylová) na rôzne typy pleti (seborea, akné, pigmentové škvrny, farebne nejednotná pleť, pórovitá plet). AHA Complex peeling ovocnými kyselinami požívame v prípade, ak chceme: vyhladiť a korigovať vrásky, zmenšiť rozšírené póry, regulovať kožný maz, zmierniť nedokonalosti pleti (fľaky, pigmentové škvrny), zlepšiť pružnosť, pevnosť pokožky a harmonizovať jej farebný tón, aktivovať obnovu buniek.

V cene školenia:

  • ZDARMA štartovací set kozmetiky
  • Certifikát o úspešnom absolvovaní školenia

Termín a podrobnosti:

  • Deň konania školenia: ONLINE 24. 9. 2021
  • Dĺžka školenia: 2 hodiny
  • Začiatok školenia: 9:00 hod.

Viac informácií na t. č.: 0905 425 741, alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.