fbpx
kurz-18.3.aha
kurz-ipl-rf-5
kurz-aha-ovocne-kyseliny-2

Chemický peeling AHA ovocnými kyselinami 18. 3. 2020

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH129,00 €
Cena bez DPH: 107,50 €
DPH: 21,50 €

Zdieľať

Predstavíme Vám jedinečný rad profesionálnej kozmetiky AHA Complex - chemický peeling ovocnými kyselinami.

Naučíme Vás princíp fungovania chemického peelingu ovocnými kyselinami AHA (hrozno, papája, ananás, citrón) a BHA (kyselina salicylová) na rôzne typy pleti (seborea, akné, pigmentové škvrny, farebne nejednotná pleť, pórovitá plet). AHA Complex peeling ovocnými kyselinami požívame v prípade, ak chceme: vyhladiť a korigovať vrásky, zmenšiť rozšírené póry, regulovať kožný maz, zmierniť nedokonalosti pleti (fľaky, pigmentové škvrny), zlepšiť pružnosť, pevnosť pokožky a harmonizovať jej farebný tón, aktivovať obnovu buniek.

V cene školenia:

Termín a podrobnosti:

  • Deň konania školenia: 18. 3. 2020
  • Dĺžka školenia: 2 hodiny
  • Začiatok školenia: 10:00 hod.
  • Miesto konania: Ul. Ku Bratke 1, Levice (budova Priemstavu)

Viac informácií na t. č.: 0905 425 741, alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.