fbpx
skolenie-refectocil-26-4
skolenie-lashlift2

Refectocil lifting a botox rias 26. 4. 2019

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH99,00 €
Cena bez DPH: 82,50 €
DPH: 16,50 €

Zdieľať

Čo je LASH LIFT - jedinečný a unikátny systém úpravy, natáčania a tvarovania mihalníc s výsledným prirodzeným vzhľadom, vhodný pre každého. Riasy vyzerajú omnoho dlhšie a hustejšie a zároveň sú vyživené. A to všetko za celosvetovo rekordný čas 13 minút, pričom efekt vydrží až 6 týždňov.

V cene školenia:

  • ZADARMO štartovací balík EYELASH LIFT určený až na 36 aplikácií v hodnote 55€

ŠPECIÁLNY BONUS

  • Zľava na nákup všetkých produktov REFECTOCIL vrátane farieb na riasy a obočie

 

A NAVYŠE VÁM PREDSTAVÍME

 

Liftingový ultrazvukový prístroj, ktorý ultrazvukovými vlnami vyvolávajúcimi vibrácie okolitého tkaniva napomáha hlbšiemu vpravovaniu účinných látok. Vibračná mikromasáž zároveň zlepšuje prekrvenie a lymfatický tok, aktivuje bunkový metabolizmus, urýchľuje procesy okysličovania a regenerácie pokožky. 

Naučíme Vás postup ošetrenia pleti BEAUTY face-liftingovou hlavicou, ktorá je vynikajúca na ošetrenie zrelej, starnúcej pleti proti jej ochabnutiu a na zmiernenie vrások.

Pod hlavicu budeme aplikovať prípravky MESOCOMPLEX. Výsledkom bude pružná a vyplnená pleť, hebká na dotyk s viditeľným liftingovým efektom. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti, vrátane suchej a zrelej so sklonom k vráskam.

Na školení získate certifikát o úspešnom absolvovaní.

Termín a podrobnosti:

  • Deň konania školenia: 26. 4. 2019
  • Dĺžka školenia: 3 hodiny
  • Začiatok školenia: 10:00 hod.
  • Miesto konania: Ul. Ku Bratke 1, Levice (budova Priemstavu)

Viac informácií na t. č.: 0905 425 741, alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.