fbpx
skolenie-zlato6
skolenie-24k-februar2020
skolenie-24k-februar2020_2
luxcear26
luxcear2a4

LUXUSNÉ OŠETRENIE 24K ZLATOM

Zdieľať

Predstavíme Vám skrášľujúcu schopnosť 24k zlata v kombinácii s patentovanými peptidmi najnovšej generácie, neuropeptidom (Acetyl Hexapeptide-8) a genopeptidom (Acetyl Hexapeptide-51 Amid) redukovať hĺbku vrások, dokonale hydratovať pleť a oddialiť proces starnutia pokožky. Ošetrenie je bezbolestné, celoročné, vhodné pre strarnúcu pleť s prejavmi vrások, dehydrovanú a unavenú pleť.  

 

Naučíme Vás postup ošetrenia pleti prípravkami s 24 karátovým zlatom a peptidmi. 3D vypnutie pleti efektívne podporíme použitím elektrokozmetických prístrojov (mezoterapia, rádiofrekvencia, ultrazvuk, Luxcear Visage). Výsledný efekt je viditeľný okamžite, už po prvej aplikácii. 

 

V cene školenia:

  • ZĽAVA 200€ na nákup prístroja Luxcear Visage PROFESSIONAL
  • ZADARMO krémová pleťová maska s obsahom 24k zlata
  • Školiace skriptá
  • Certifikát o absolvovaní školenia

 

Podrobnosti:

  • Dĺžka školenia: 2 hodiny
  • Školiteľ a odborný garant: Viktória Petrušová - akreditovaná školiteľka MŠ SR

 

Viac informácií o termínoch a cene na t. č.: 0905 425 7410915 638 707, alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.