fbpx
skolenie-botox2

Predstavíme Vám exkluzívnu a mimoriadne obľúbenú pleťovú kozmetiku s obsahom patentovaného peptidu ARGIRELINE. Je to bezbolestná, moderná, bezpečná a účinná kozmetická alternatíva štandardného "botoxu". Proteínový reťazec peptidu (INCI: Acetyl Hexapeptide-8) cieleným signálom aktivuje kontrakciu mimických svalov, čím znižuje hĺbku vrások, uvoľňuje rysy, zjemňuje textúru pleti a zároveň slúži ako prevencia pred tvorbou nových vrások. 

 

Naučíme Vás postup neinvazívneho ošetrenia pleti prípravkami uceleného radu kozmetiky s patentovaným peptidom, ktorých efekt zvýšime zapracovaním vybranými elektrokozmetickými prístrojmi (ultrazvuk, mezoterapia, rádiofrekvencia, galvanická žehlička, hydroabrázia). Výsledok je viditeľný už po prvom ošetrení. Pleť je dokonale vypnutá, hydratovaná, ma nádherný mladistvý a svieži vzhľad s 3D efektom. Ošetrenie je celoročné, bezbolestné, pleť je bez známok začervenania, podráždenia alebo opuchu. Zákazníčka môže okamžite nastúpiť do pracovného a spoločenského života. 

 

V cene školenia:

  • ZDARMA set klinicky čistých ampuliek s patentovanými peptidom ARGIRELINE + nosný vodivý gel s kyselinou hyaluronovou
  • Školiace skriptá
  • Certifikát o úspešnom absolvovaní školenia

 

Podrobnosti

  • Dĺžka trvania kurzu: 2 hodiny
  • Školiteľ a odborný garant: Viktória Petrušová - akreditovaná školiteľka MŠ SR 

 

Viac informácií o termínoch a cene na t. č.: 0905 425 7410915 638 707, alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.