fbpx
skolenie-c-vit

C- VITAMÍNOVÉ OŠETRENIE

Zdieľať

C-

Predstavíme Vám inovatívne, spektakulárne rozžiarenie a rozjasnenie pleti. Pleťové ošetrenie chráni bunky pred oxydačným stresom a poškodením DNA, podporuje syntézu kolagénu, redukuje pigmentové škvrny a začervenanie pleti, posilňuje krvné kapilári a spomaľuje proces starnutia buniek. 

 

Naučíme Vás jednotlivé kroky a postupy ošetrenia jedinečnými kozmetickými prípravkami s obsahom vitamínu C v troch formách, podporené unikátnym kurkumínom. Vhodné pre ľudí so stresujúcim životným štýlom (pracujúcich za pc, fajčiarov...), ktorých pokožka je poškodená nadmerným pobytom na slnku, po intenzívnych kúrach, najmä peelingoch, pre ženy aj mužov. 

 

V cene školenia

  • ZADARMO Rejuvenizačná alginátová maska s C vitamínom, 200g
  • Školiace skriptá
  • Certifikát o absolvovaní školenia

 

Podrobnosti

  • Dĺžka školenia: 2 hodiny
  • Školiteľ a odborný garant: Viktória Petrušová - akreditovaná školiteľka MŠ SR

 

Viac informácií o termínoch a cene na t. č.: 0905 425 7410915 638 707, alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.