fbpx
skolenie-dermabrazia5
dermabrazia

PEELING DIAMANTOVOU DERMABRÁZIOU

Zdieľať

Predstavíme Vám účinný peeling pleti pomocou diamantových brúsnych hlavíc. Prístrojová diamantová dermabrázia je bezbolestná exfoliácia, teda odstránenie odumretých povrchových buniek pokožky. Takéto čistenie je zároveň prípravou na akékoľvek následné ošetrenie pleti. Čistá pleť = pripravená pleť. Diamantová dermabrázia je vhodná predovšetkým na hrubú a pórovitú pleť, neodporúča sa na kuperóznu a pergamenovú pleť. Aplikácia nie je vhodná ani počas letných mesiacov. 

 

Naučíme Vás ako správne pracovať s prístrojom diamantovej dermabrázie, ako vybrať hlavice a voliť správne ťahy na pleti. 

 

V cene školenia:

  • ZĽAVA na nákup prístroja Diamantová dermabrázia
  • ZADARMO Alginátová maska na podráždenú a citlivú pleť s aloe vera a sakurou + krém s SPF 50
  • Školiace skriptá
  • Certifikát o absolvovaní školenia

 

Podrobnosti:

  • Dĺžka školenia: 2 hodiny
  • Školiteľ a odborný garant: Viktória Petrušová - akreditovaná školiteľka MŠ SR

 

Viac informácií o termínoch a cene na t. č.: 0905 425 7410915 638 707, alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.