fbpx
skolenie-hydroabrazia
hydroabrazia

HYDROABRÁZIA PLETI 2v1

Zdieľať

Predstavíme Vám najrýchlejší, najmodernejší a mimoriadne účinný spôsob prístrojového čistenia pleti a odstránenia odumretých buniek. Čistenie hydroabrazívnou ultrazvukovou škrabkou je zároveň nevyhnutnou prípravou na akékoľvek následné ošetrenie pleti. Čistá pleť = pripravená pleť. Ultrazvuková hydraobrazívna škrabka má celoročné využitie, je vhodná na všetky typy pleti.

 

Naučíme Vás, ako využiť našu unikátnu hydroabrazívnu škrabku nielen na čistenie a jemný peeling pleti, ale aj na zapracovanie rôznych pleťových masiek, sér, ampuliek do pleti. 

 

V cene školenia

  • ZĽAVA na nákup Ultrazvukovej hydroabrazívnej škrabky 2v1
  • ZADARMO set produktov na čistenie a tonizáciu pleti
  • Školiace skriptá
  • Certifikát o absolvovaní školenia

 

Podrobnosti

  • Dĺžka školenia: 2 hodiny
  • Školiteľ a odborný garant: Viktória Petrušová - akreditovaná školiteľka MŠ SR

 

Viac informácií o termínoch a cene na t. č.: 0905 425 7410915 638 707, alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.