fbpx
skolenie-karbon

KARBÓNOVÉ OŠETRENIE PLETI

Zdieľať

Predstavíme Vám aktívny detox pleti, ktorý vďake čiernemu uhliu z bambusu redukuje nadprodukciu mazu a účinne prečistí pleť. Zatočí s čiernymi bodkami, podporí hojenie akné, pleť príjemne schladí, upokojí, hĺbkovo hydratuje, vypne a vyplní vrásky. Ošetrenie je bezbolestné, celoročné, vhodné na problematickú, hrubšiu, pórovitú, aknúznu pleť. Je mimoriadne efektívne na ošetrenie očného okolia, kde redukuje opuchy a tmavé kruhy pod očami. 

 

Naučíme Vás postup ošetrenia s použitím jedinečnej karbónovej masky, ktorej účinok podporíme prístrojom inteligentnej galvanickej indukcie HiFI PEN. Inovatívne a efektívne karbónové ošetrenie je NOVINKOU na trhu.  

 

V cene školenia

  • ZDARMA HiFI PEN prístroj inteligentnej galvanickej indukcie, karbónová maska
  • Školiace skriptá
  • Certifikát o absolvovaní školenia

 

Termín a podrobnosti

  • Dĺžka školenia: 2 hodiny
  • Školiteľ a odborný garant: Viktória Petrušová - akreditovaná školiteľka MŠ SR

 

Viac informácií o termínoch a cene na t. č.: 0905 425 7410915 638 707, alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.