fbpx
skolenie-microneedling1
26-1-2022-1a
20-5-2022
kurz-pero-267

MICRONEEDLING, PLUMPING PIER A VRÁSOK

Zdieľať

Predstavíme Vám DERM PEN, mikroihličkové aplikačné pero na aktiváciu kolagénu a omladenie pokožky.

Naučíme Vás postup ošetrenia s aplikačným perom DERM PEN s použitím rôznych nadstavcov (nano ihličky, 12 a 36 ihličkové nadstavce). Pod pero budeme aplikovať klinicky čisté ampulky a séra s rôznou kombináciou aktívnych látok v závislosti od typu pleti a výsledku, ktorý chceme dosiahnuť. Metódou PLUMPING zosieťujeme kyselinu hyalurónovú, ktorú vypneme pery a hlboké vrásky. 

Samotný typ ošetrenia podporuje syntézu kolagénu v bunkách a tým ju dlhodobo a aktívne omladzuje. Jemnými mikrovpichmi v závislosti od ich hĺbky dosiahneme dokonalý estetický výsledok. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti, má krátky čas hojenia bez trvalého poškodenia kože a zvýšeného rizika na svetlo. Pokožka po ošetrení je bez modrín a opuchov, viditeľne pružnejšia, hydratovaná a omladená.

 

V cene školenia

  • ZDARMA DERM PEN mikroihličkové aplikačné pero
  • 2 x sterilný jednorázový nadstavec (2 x 12-ihličkový titánovo zlatý)
  • Školiace skriptá
  • Certifikát o úspešnom absolvovaní školenia

 

Podrobnosti

  • Dĺžka trvania kurzu: 2 hodiny
  • Školiteľ a odborný garant: Viktória Petrušová - akreditovaná školiteľka MŠ SR 

 

Viac informácií o termínoch a cene na t. č.: 0905 425 741, 0915 638 707, alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.