fbpx
skolenie-qball

KYSLÍKOVÉ OŠETRENIE PLETI PRÍSTROJOM QBALL Q-001

Zdieľať

Predstavíme Vám prístroj kyslíkového generátora QBall Q-001 na vpravovanie ionizovaného kyslíka, zlepšenie hydratácie, omladenie, energetizáciu a upokojenie pleti.

Naučíme Vás postup komplexnej kozmetickej procedúry, pri ktorej absorpciu špeciálnej účinnej látky zabezpečuje 100% čistý kyslík. Počas ošetrenia privádzaný kyslík zvyšuje energetický stav kožných buniek a urýchľuje ich delenie. Vďaka zvýšenej syntéze kolagénu a kyseliny hayluronovej sa zlepšuje štruktúra pokožky a táto sa stáva pevnejšou a pružnejšou. Dochádza k okysličovaniu buniek, k upokojeniu podráždenej pleti a k aktivácii procesu omladenia. Pleť je na pohľad sviežejšia, žiarivejšia a vyplnenejšia. Ošetrenie je bez kotraindikácií, môže sa realizovať celoročne, unisex, pre každý typ pleti. 

 

V cene školenia

  • ZDARMA LS Kokteil s obsahom špeciálnych aktívnych látok, 200ml
  • 10% zľava na nákup kozmetiky v deň školenia
  • ZĽAVA na nákup kyslíkového generátora QBall Q-001
  • Školiace skriptá
  • Certifikát o úspešnom absolvovaní školenia

 

Podrobnosti

  • Dĺžka trvania kurzu: 2 hodiny
  • Školiteľ a odborný garant: Viktória Petrušová - akreditovaná školiteľka MŠ SR 

 

Viac informácií o termínoch a cene na t. č.: 0905 425 741, 0915 638 707,
alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.